ملاقات کردن Dolce & Gabbana پیراهن

ملاقات کردن: Dolce & Gabbana پیراهن شماره شلوار سیاست زندگی تصویر سبک زندگی

گت بلاگز اخبار اجتماعی دانش‌آموزان قربانی درحال شناسایی ، برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های آموزشی و امتحانات آخر سال مدرسه‌ای که در آن گروهی از دانش‌آموزان مورد تع

دانش‌آموزان قربانی درحال شناسایی ، برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم

برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم/ دانش آموزان قربانی درحال شناسایی

عبارات مهم : آموزش

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه تمامی فعالیت های آموزشی و امتحانات آخر سال مدرسه ای که در آن گروهی از دانش آموزان مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند زیر نظر ناظر مقیم در حال برگزاری هست، راجع به شمار دانش آموزان قربانی شده است با توجه به تناقضات آماری مطرح شده است گفت: آنچه که ما فعلا در پیگیری اولیه به آن رسیدیم آزار سه تا چهار دانش آموز بوده که البته هنوز به صورت قطعی مشخص نیست و باید منتظر بررسی دقیق و اعلام نهایی از سوی مراجع قضایی باشیم.

ناصر کوهستانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند ادامه فعالیت آموزشی مدرسه مذکور با توجه به اتفاق تعرض به چند دانش آموز که در دو روز گذشته رسانه ای شد اظهار کرد: از صبح روز سی ام اردیبهشت ماه ناظر مقیم به منظور برقراری آرامش و برگزاری امتحانات در ساعات اداری در مدرسه مستقر شده است است.

وی افزود: تمامی فعالیت های آموزشی و امتحانات آخر سال زیر نظر ناظر مقیم در حال برگزاری است و پاسخگوی اولیاست و کار را در فضایی آرام جلو می برند و تاکنون امتحانات به صورت منظم برگزار شده است هست. همچنین با عزل مدیر آموزشگاه، یک سرپرست جهت اداره مدرسه به صورت قانونی گزینش شده است و مشغول فعالیت هست. ضمن آنکه ما نیز از مدرسه بازدیدهایی انجام می دهیم.

دانش‌آموزان قربانی درحال شناسایی ، برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین با بیان اینکه مشاوره های روانشناختی با دانش آموزان انجام شده است است گفت: مشاور در مدرسه حضور دارد و دانش آموزانی که مورد آزار قرار گرفته بودند تحت نظر مشاور هستند. اکنون جو آرامی حاکم است و امیدواریم اینترنت اجازه دهد آنها با آرامش امر آموزش را پشت سر بگذارند.

کوهستانی با بیان اینکه فرد خاطی به اشد مجازات می رسد و دستگاه قضایی به شدت پیگیر عنوان هست، در پاسخ به پرسشی راجع به شمار دانش آموزان قربانی شده است با توجه به تناقضات آماری مطرح شده است از ۸ تا ۱۶ نفر و غیره، گفت: آنچه که ما فعلا در پیگیری اولیه به آن رسیدیم آزار سه تا چهار دانش آموز بوده که البته هنوز به صورت قطعی مشخص نیست و باید منتظر بررسی دقیق و اعلام نهایی از سوی مراجع قضایی باشیم.

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های آموزشی و امتحانات آخر سال مدرسه‌ای که در آن گروهی از دانش‌آموزان مورد تع

عکس تزیینی است .

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | فعالیت | قربانی | آموزشی | برگزاری | امتحانات | آموزشگاه | مراجع قضایی | دستگاه قضایی | برگزاری امتحانات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz