ملاقات کردن Dolce & Gabbana پیراهن

ملاقات کردن: Dolce & Gabbana پیراهن شماره شلوار سیاست زندگی تصویر سبک زندگی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی استعفای بی‌سروصدای قائم‌مقام آخوندی

به گزارش تسنیم، اصغر فخریه کاشان آخرهای سال 92 از سوی عباس آخوندی ابتدا به عنوان مشاور وزیر راه و شهرسازی و در ادامه به عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در ام

استعفای بی‌سروصدای قائم‌مقام آخوندی

استعفای بی سروصدای قائم مقام آخوندی

عبارات مهم : کاشان

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل استعفا کرد.

به گزارش تسنیم، اصغر فخریه کاشان آخرهای سال 92 از سوی عباس آخوندی ابتدا به عنوان مشاور وزیر راه و شهرسازی و در ادامه به عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل وزیر منصوب شد. وی فرد اول قرارداد خرید 200 فروند هواپیمای ایرباس، بوئینگ و ATR محسوب می شود.

استعفای بی‌سروصدای قائم‌مقام آخوندی

گفته می شود وی اسفندماه سال گذشته استعفا می دهد که وزیر راه و شهرسازی با آن مخالف می کند و در نهایت آخوندی با استعفای دوم فخریه کاشان موافقت می کند.

گرچه تاکنون 11 فروند هواپیمای ایرباس و ATR قراردادهای ذکرشده به کشور عزیزمان ایران تحویل شده، ولی نحوه تأمین منابع مالی هواپیماهای خریداری شده است به خصوص بوئینگ یکی از چالش های دولت و وزارت راه و شهرسازی بوده هست. با توجه به ارتباطات فخریه کاشان در حوزه تجارت و خداحافظی وی با پُست قائم مقام وزیر راه و شهرسازی احتمالاً روند تحویل هواپیماها به هما کُند خواهد شد.

به گزارش تسنیم، اصغر فخریه کاشان آخرهای سال 92 از سوی عباس آخوندی ابتدا به عنوان مشاور وزیر راه و شهرسازی و در ادامه به عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در ام

فارغ از امضای قراردادهای مبهم و کلان خرید هواپیما از دو کمپانی بوئینگ و ایرباس، بخش حمل ونقل هوایی کشور در دولت یازدهم و دوازدهم با حواشی بسیاری روبه رو بوده هست. مهرماه سال 92 با حکم وزیر راه و شهرسازی، علی محمد نوریان به عنوان قائم مقام وزیر در امور هوانوردی و هواشناسی منصوب شد. حدود یک سال بعد از این انتصاب یعنی پاییز سال 93 نوریان به علت آنچه اختلاف سلیقه با جهانگیریان مدیر مستعفی شرکت هواپیمایی کشوری اعلام می شد، از سمت خود کناره گیری کرد.

اسفند همان سال و در فاصله چند روز مانده به نوروز 94 مدیرعامل وقت شرکت فرودگاه های کشور به طور ناگهانی از سوی وزیر راه و شهرسازی برکنار شده است بود.

واژه های کلیدی: کاشان | ایرباس | بوئینگ | شهرسازی | عباس آخوندی | شرکت هواپیمایی | هواپیمای ایرباس | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz