ملاقات کردن Dolce & Gabbana پیراهن

ملاقات کردن: Dolce & Gabbana پیراهن شماره شلوار سیاست زندگی تصویر سبک زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رای داربی ۸۵ نرم است/ به AFC هم بگویید هواداران ما را محروم نکند ، حسن زاده

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید رای بسیار خوب و نرمی را در برخورد با متخلفان داربی ۸۵ صادر کرده است.

رای داربی ۸۵ نرم است/ به AFC هم بگویید هواداران ما را محروم نکند ، حسن زاده

حسن زاده: رای داربی ۸۵ نرم است/ به AFC هم بگویید هواداران ما را محروم نکند

عبارات مهم : برخورد

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گوید رای بسیار خوب و نرمی را در برخورد با متخلفان داربی ۸۵ صادر کرده است.

به گزارش ایسنا، اسماعیل حسن زاده راجع به محرومیت های متعددی که در آرای داربی ۸۵ وجود دارد گفت: این رای دو، سه روز دیرتر منتشر شد. با توجه به مجموعه حوادثی که در شهرآورد صورت گرفت، گزارشات را به صورت کامل در کنار هم دیدیم. حتی صحنه هایی که در گزارش از قلم افتاده بود، مورد بررسی مجدد قرار گرفت. قبل از مسابقه گفتم که این بازی از طریق تلویزیون پوشش داده می شود و میلیون ها نفر آن را تماشا می کنند و همه باید مراقب واکنش‌ها خود باشند چون رفتارشان بازخوردهای بیشتری خواهد داشت. به همین علت این جرایم مشمول بر حال آن ها شد.

رای داربی ۸۵ نرم است/ به AFC هم بگویید هواداران ما را محروم نکند ، حسن زاده

او ادامه داد: در پاسخ به بعضی عزیزان که می گویند آیا فلان بازیکن را محروم کردید، باید گفت که ما بازیکنی را در صحنه ای محروم کردیم که علی رغم روند بازی، بازیکن حریف را سرنگون کرده و باعث تنش روی سکوها و زخمی شدن عکاس ها می شود. اگر این بازیکن را تنبیه نکنیم اتفاق های ناگوارتری رخ می دهد. تلاش کردیم رای جامع تری بدهیم. محرومیت، جریمه نقدی و حتی محرومیت هواداران در این آرا وجود دارد.

رییس کمیته انضباطی در تصویر العمل به این که با توجه به زیاد کردن حساسیت های بازی، زیاد کردن تنش ها امری طبیعی است و کمیته انضباطی می توانست با ملایمت بیشتری با بازیکنان و عوامل بازی برخورد کند، گفت: آیا باید آیین نامه انضباطی را کنار بگذاریم و رایی بدهیم که دلخواه متخلف است؟ مطمئنا در مقایسه با آیین نامه انضباطی این رای نرم و آرام هست. هنگامی که می توانیم بازیکن مذکور را تا چهار جلسه محروم کنیم ولی یک جلسه محروم می کنیم، یعنی رای خوبی دادیم. اگر اشیای پرتاب شده است به کسی آسیب جدی می زد، به من می گفتید آیا برخورد نمی کنید.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید رای بسیار خوب و نرمی را در برخورد با متخلفان داربی ۸۵ صادر کرده است.

او که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران صحبت می کرد، در تصویر العمل به این که محرومیت بازیکنان تاثیری در جلوگیری از بروز این قبیل رفتارها ندارد، گفت: این نظر شخصی شما هست. همه معتقدند که برخوردهای انضباطی با متخلفان به طور ۱۰۰ درصد بازدارنده نیست و جهت اصلاح صنفی مانند فوتبالیست ها، همه باید برخورد کنند. برخورد انضباطی یک بخش هست. هیچ جای عالم مجازات جنایی و جزایی در تمام نظام های حقوقی کاملا بازدارنده نیست. آیا یک سارق قول می دهد که بعد از رفتن به زندان دست به دزدی نزند؟ در بخش بهداشت، هنر، صنعت و پدیده های اجتماعی ریزتر، همه با یک مجازات، اصلاح نمی شوند. مجازات بخشی از بازدارندگی را تامین می کند. تربیت خانوادگی، محیط آموزشی، فرهنگ و… در اصلاح رفتارهای نادرست موثر هستند.

حسن زاده گفت: ما حتی واکنش‌ها سرمربی استقلال را هم بررسی کردیم و به او تذکر دادیم آیا که او هنوز با محیط کشور عزیزمان ایران آشنا نیست. شاید واکنش‌ها او می توانست باعث ایجاد تنش روی سکوها شود.

رییس کمیته انضباطی راجع به این که از بین بردن تماشاگران از فوتبال قشنگ نیست، گفت: من و همکارانم با این عنوان موافق هستیم. دردناک ترین رای محرومیت هوادران هست. ای کاش شما به AFC هم می گفتید که هوادران ما را محروم نکند. گاهی فوتبال آسیا به ما امتیازهایی می دهد ولی پارسال پرسپولیس را محروم کردند.

رای داربی ۸۵ نرم است/ به AFC هم بگویید هواداران ما را محروم نکند ، حسن زاده

واژه های کلیدی: برخورد | مجازات | بازیکن | بازیکنان | کمیته انضباطی | برخورد با متخلف | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz